Rehabilitace a relaxační místnost

V dnešní uspěchané době je stále obtížnější najít si chvilku na péči o své tělesné a duševní zdraví. Proto Ontex dává svým zaměstnancům příležitost k relaxaci přímo na pracovišti. V rámci benefitů nabízíme zdarma rehabilitace. Všichni pracovníci mohou využívat také relaxační místnost, která slouží k odpočinku či protáhnutí.

Rehabilitace se zkušeným fyzioterapeutem

Rehabilitace provádí renomovaný fyzioterapeut a absolvent Univerzity Karlovy, který pracuje i pro českou snowboardcrossovou reprezentaci. Zaměřuje se na léčbu pohybového aparátu. Léčí akutní i chronické obtíže a pooperační stavy. Mimo jiné využívá metodu fasciální manipulace, mobilizaci kloubů, léčbu spoušťových bodů nebo aktivaci hlubokého stabilizačního systému.

Proč využít tento benefit

Rehabilitace může výrazně pomoci při řešení různých zdravotních obtíží. Mírní bolesti a přetížení svalů, které mohou být důsledkem dlouhého sezení či stání. Podporují správné držení těla. Pomáhají uvolnit napětí, které se v těle hromadí v důsledku stresu. Fyzioterapeut přizpůsobí rehabilitaci na míru individuálním potřebám zaměstnance a jeho zdravotním problémům. Zároveň přidá doporučení pro dlouhodobou péči o zdraví.

Kdy a kde se objednat na rehabilitaci

Rehabilitační služby jsou dostupné každý čtvrtek od 12:00 do 16:00 mimo svátků. Jedno setkání trvá 30 minut a probíhá mimo pracovní dobu zaměstnance.

Rehabilitace jsou zdarma pro všechny zaměstnance po zkušební době.

Termín se objednává závazně na recepci společnosti. V případě neomluvené neúčasti na rezervované masáži se platí storno poplatek 500 Kč.

Odpočinek v relaxační místnosti

Relaxační místnost slouží k regeneraci a odpočinku zaměstnanců mimo pracovní dobu nebo o přestávkách s výjimkou časů, kdy zde probíhají rehabilitace. Místnost je vybavena rehabilitačními pomůckami (např. gymnastickými míči), které umožní protažení a lehké procvičení těla. Pobyt v místnosti ale pomůže i s načerpáním psychických sil, protože se zde dodržuje ticho. Příjemné prostředí přispívá k celkové tělesné i duševní relaxaci.

Zdraví našich zaměstnanců je pro nás důležité

V Ontexu chápeme, že spokojenost a výkonnost zaměstnanců se odvíjí i od jejich zdravotního stavu a psychické pohody. Právě proto jim chceme ve formě rehabilitací nabídnout způsob, jak udělat něco pozitivního pro své zdraví přímo na pracovišti. K podpoře psychického zdraví se snažíme přispívat i dalšími neobvyklými benefity – například možností doručení soukromých balíčků na recepci nebo zapůjčením rodinných permanentek.

nejoblíbenější benefity

až 30.000 Kč odměna za doporučení

13. a 14. mzda

18.000 Kč náborový příspěvek na vybrané pozice

dotované stravování / stravenky